• Polski
  • English

PROJEKTOWANIE CAD 3D

Projektowanie 3D polega na tworzeniu lub modyfikacji modeli przestrzennych za pomocą specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Trudno dziś znaleźć gałąź przemysłu, w której nie wykorzystuje się technik CAD (Computer Aided Design). Większość z używanych przez ludzi produktów została zaprojektowana przy użyciu komputera. Wśród nich jest monitor, na który patrzysz, myszka, którą trzymasz, Twój samochód i wiele innych. Projektowanie 3D zawitało również do świata rozrywki i sztuki. Wykorzystywane są do tworzenia filmów animowanych, efektów specjalnych, postaci do gier komputerowych, a nawet rzeźb.

W naszej ofercie znajdują się:

1. Projektowanie koncepcyjne produktów oraz innych części i ich złożeń
Projektowanie CAD

Jeżeli masz pomysł na produkt i potrzebujesz wsparcia przy jego opracowaniu, jesteśmy do usług. Stworzymy trójwymiarowy model Twojego produktu i dostarczymy Ci go w jednym z popularnych formatów plików CAD lub w postaci wydruku 3D. Dzięki temu będziesz mógł ocenić funkcjonalność produktu, omówić go ze swoim zespołem i dokonać zmian w projekcie. W przypadku złożeń, będziesz mógł ocenić konstrukcję pod kątem łatwości montażu.

Jeżeli jesteś artystą lub modelarzem, pomożemy Ci zrealizować Twoje dzieło, wykonując część trudną do stworzenia tradycyjnymi metodami. Jeżeli jesteś studentem, możemy pomóc Ci wykonać Twoją pracę zaliczeniową lub inny projekt.

2. Usługi z zakresu inżynierii odwrotnej
Projektowanie CAD

Wykonujemy modele 3D dowolnych przedmiotów na podstawie:

  • przedmiotu fizycznego lub jego fragmentu,

  • zdjęć i wymiarów przedmiotu,

  • szkiców lub rysunków technicznych,

Trójwymiarowy model Twojego produktu może zostać dostarczony w jednym z popularnych formatów plików CAD lub w postaci wydruku 3D. Dzięki zastosowaniu inżynierii odwrotnej możliwe jest wytworzenie zamiennika uszkodzonej części. Jeżeli część ta może być wykonana z plastiku, dostarcz ją do nas, a my ją zrekonstruujemy i wydrukujemy nową.

3. Tworzenie dokumentacji technicznej
Tworzenie dokumentacji

Na podstawie modeli 3D możemy stworzyć rysunki techniczne 2D i dostarczyć Ci narzędzie komunikacji między konstruktorami, technologami i operatorami maszyn.

Rysunki techniczne możemy wygenerować na każdym etapie pracy nad Twoim projektem. Możesz je również zamówić jako osobny, niezwiązany z innymi usługami projekt.